Галузі
|
Доступ до картки підприємства обмежений, тому що інформація про підприємство не
була акуталізована власником (для власників).
RUZHINS'KE DERZHAVNE KOMUNAL'NE NAVCHAL'NO-VIROBNICHE PIDPRIIEMSTVO |
|
||
|
ANDRUSHIVSKIJ SPORTIVNO-TEKHNICHNIJ KLUB TOVARISTVA SPRIYANNYA OBORONI UKRAINI (ANDRUSHIVSKIJ STK TSOU) |
|
||
|
ANDRUSHIVSKIJ PROFESIJNIJ LITSEJ |
|
||
|
STANISHIVSKOJI SILSKOJI RADI ZHITOMIRSKOGO RAJONU ZHITOMIRSKOJI OBLASTI, KAZKA, IVANKIVSKIJ ZAKLAD DOSHKILNOJI OSVITI (IVANKIVS'KIY ZDO KAZKA) |
|
||
|
VOLITSKA GIMNAZIYA VOLITSKOJI SILSKOJI RADI ZHITOMIRSKOGO RAJONU ZHITOMIRSKOJI OBLASTI (VOLITSKA ZOSH I-II STUPENIV) |
|
||
|
SEMENIVSKA GIMNAZIYA SEMENIVSKOJI SILSKOJI RADI ZHITOMIRSKOJI OBLASTI (SEMENIVS'KA GIMNAZIYA) |
|
||
|
NOVOIVNITSKIJ LITSEJ VOLITSKOJI SILSKOJI RADI ZHITOMIRSKOGO RAJONU ZHITOMIRSKOJI OBLASTI (NOVOIVNITSKA ZOSH I-III STUPENIV ANDRUSHIVSKOGO RAJONU) |
|
||
|
ANTOPILSKA GIMNAZIYA ANDRUSHIVSKOJI MISKOJI RADI BERDICHIVSKOGO RAJONU ZHITOMIRSKOJI OBLASTI (ANTOPILSKA ZOSH I-II STUPENIV) |
|
||
|
KHAZHINSKIJ LITSEJ SEMENIVSKOJI SILSKOJI RADI ZHITOMIRSKOJI OBLASTI (HAZHINS'KIY LICEY) |
|
||
|
YAROPOVITSKIJ LITSEJ ANDRUSHIVSKOJI MISKOJI RADI BERDICHIVSKOGO RAJONU ZHITOMIRSKOJI OBLASTI (YAROPOVITSKA ZOSH I-III STUPENIV) |
|
||
|
IVNITSKIJ LITSEJ VOLITSKOJI SILSKOJI RADI ZHITOMIRSKOGO RAJONU ZHITOMIRSKOJI OBLASTI (IVNITSKA ZOSH I-III STUPENIV) |
|
||
|
MARKUSHIVSKIJ LITSEJ RAJGORODOTSKOJI SILSKOJI RADI BERDICHIVSKOGO RAJONU ZHITOMIRSKOJI OBLASTI |
|
||
|
IVANKIVSKA GIMNAZIYA STANISHIVSKOJI SILSKOJI RADI ZHITOMIRSKOGO RAJONU ZHITOMIRSKOJI OBLASTI (IVANKIVSKA ZOSH I-III STUPENIV) |
|
||
|
ANDRUSHIVSKIJ LITSEJ №1 ANDRUSHIVSKOJI MISKOJI RADI BERDICHIVSKOGO RAJONU ZHITOMIRSKOJI OBLASTI (ANDRUSHIVSKA ZOSH I-III STUPENIV №1) |
|
||
|
STEPKIVSKA GIMNAZIYA VOLITSKOJI SILSKOJI RADI ZHITOMIRSKOGO RAJONU ZHITOMIRSKOJI OBLASTI (STEPKIVSKA ZOSH I-III STUPENIV) |
|
||
|
ANDRUSHIVSKIJ LITSEJ №2 ANDRUSHIVSKOJI MISKOJI RADI BERDICHIVSKOGO RAJONU ZHITOMIRSKOJI OBLASTI (ANDRUSHIVSKA GIMNAZIYA) |
|
||
|
CHERVONENSKOJI SELISCHNOJI RADI ZHITOMIRSKOJI OBLASTI, GLINIVETSKIJ LITSEJ, (GLINIVETSKA ZOSH I-III STUPENIV) |
|
||
|
CTAROKOTELNYANSKIJ LITSEJ VOLITSKOJI SILSKOJI RADI ZHITOMIRSKOGO RAJONU ZHITOMIRSKOJI OBLASTI (STARKOTEL'NYANS'KIY LICEY) |
|
||
|
ANDRUSHIVSKA GIMNAZIYA ANDRUSHIVSKOJI MISKOJI RADI BERDICHIVSKOGO RAJONU ZHITOMIRSKOJI OBLASTI (ANDRUSHIVSKA ZOSH I-II STUPENIV) |
|
||
|
NEKHVOROSCHANSKIJ LITSEJ ANDRUSHIVSKOJI MISKOJI RADI BERDICHIVSKOGO RAJONU ZHITOMIRSKOJI OBLASTI (NEKHVOROSCHANSKA ZOSH I-III STUPENIV) |
|
||
|