Галузі
|
Доступ до картки підприємства обмежений, тому що інформація про підприємство не
була акуталізована власником (для власників).
GANNIVSKIJ ZAKLAD DOSHKILNOJI OSVITI NOVOMARJJIVSKOJI SILSKOJI RADI BRATSKOGO RAJONU MIKOLAJIVSKOJI OBLASTI (GANNIVSKIJ DNZ) |
|
||
|
PETROPAVLIVSKIJ DNZ PETROPAVLIVSKOJI SILSKOJI RADI BRATSKOGO RAJONU MIKOLAJIVSKOJI OBLASTI (PETROPAVLIVS'KIY DNZ) |
|
||
|
AGRONOMIJSKA ZAGALNOOSVITNYA SHKOLA I-III STUPENIV ARBUZINSKOJI SELISCHNOJI RADI MIKOLAJIVSKOJI OBLASTI, KZ OSVITI (AGRONOMIJSKA ZOSH 1-3 STUPENIV) |
|
||
|
NOVOSELIVSKA ZAGALNOOSVITNYA SHKOLA I-III STUPENIV ARBUZINSKOJI SELISCHNOJI RADI MIKOLAJIVSKOJI OBLASTI, KZ OSVITI (KZ NOVOSELIVSKA ZOSH I-III STUPENIV) |
|
||
|
BLAGODATNENSKA ZAGALNOOSVITNYA SHKOLA I-III STUPENIV BLAGODATNENSKOJI SILSKOJI RADI, KZ (BLAGODATNENSKA ZOSH I-III STUPENIV BLAGODATNENSKOI SILSKOI RADI, KZ) |
|
||
|
ARBUZINSKIJ NAVCHALNIJ TSENTR № 83, DERZHAVNIJ PROFESIJNO - TEKHNICHNIJ NAVCHALNIJ ZAKLAD (ARBUZINSKIJ NTS № 83, DPTNZ) |
|
||
|
MIKHAJLO-ZHUKIVSKA ZAGALNOOSVITNYA SHKOLA I STUPENYA BRATSKOJI RAJONNOJI RADI MIKOLAJIVSKOJI OBLASTI (MIKHAJLO-ZHUKIVSKA ZOSH I STUPENYA) |
|
||
|
SEMENIVSKA ZAGALNOOSVITNYA SHKOLA I-III STUPENIV BLAGODATNENSKOJI SILSKOJI RADI, KZ (SEMENIVSKA ZOSH I-III STUPENIV BLAGODATNENSKOI SILSKOI RADI, KZ) |
|
||
|
SHEVCHENKIVSKIJ ZAKLAD ZAGALNOJI SEREDNOJI OSVITI I-II STUPENIV BRATSKOJI SELISCHNOJI RADI BRATSKOGO RAJONU MIKOLAJIVSKOJI OBLASTI (SHEVCHENKIVSKA ZOSH I-II STUPENIV) |
|
||
|
BRATSKIJ ZAKLAD DOSHKILNOJI OSVITI BRATSKOJI SELISCHNOJI RADI VOZNESENSKOGO RAJONU MIKOLAJIVSKOJI OBLASTI (BRATS'KIY ZDO) |
|
||
|
KRIVOPUSTOSKIJ ZAKLAD ZAGALNOJI SEREDNOJI OSVITI I-II STUPENIV BRATSKOJI SELISCHNOJI RADI BRATSKOGO RAJONU MIKOLAJIVSKOJI OBLASTI (KRIVOPUSTOS'KIY ZZSO) |
|
||
|
OBUKHIVSKIJ ZAKLAD DOSHKILNOJI OSVITI NOVOMARJJIVSKOJI SILSKOJI RADI BRATSKOGO RAJONU MIKOLAJIVSKOJI OBLASTI (OBUKHIVSKIJ ZDO) |
|
||
|
SOKOLIVSKIJ ZAKLAD ZAGALNOJI SEREDNOJI OSVITI I-II STUPENIV BRATSKOJI SELISCHNOJI RADI BRATSKOGO RAJONU MIKOLAJIVSKOJI OBLASTI (SOKOLIVSKA ZOSH I-II STUPENIV) |
|
||
|
GANNIVSKIJ ZAKLAD ZAGALNOJI SEREDNOJI OSVITI I-III STUPENIV NOVOMARJJIVSKOJI SILSKOJI RADI BRATSKOGO RAJONU MIKOLAJIVSKOJI OBLASTI (GANNIVSKA ZOSH I-III STUPENIV) |
|
||
|
GIMNAZIYA SELISCHA BRATSKE BRATSKOJI SELISCHNOJI RADI BRATSKOGO RAJONU MIKOLAJIVSKOJI OBLASTI (BRATSKA GIMNAZIYA) |
|
||
|
MIROLYUBIVSKIJ ZAKLAD ZAGALNOJI SEREDNOJI OSVITI I-III STUPENIV NOVOMARJJIVSKOJI SILSKOJI RADI BRATSKOGO RAJONU MIKOLAJIVSKOJI OBLASTI (MIROLYUBIVSKIJ ZZSO I-III STUPENIV) |
|
||
|
NOVOMARJJIVSKOJI SILSKOJI RADI BRATSKOGO RAJONU MIKOLAJIVSKOJI OBLASTI, UMKA, MIKHAJLO-ZHUKIVSKIJ ZAKLAD DOSHKILNOJI OSVITI (MIKHAJLO-ZHUKIVSKIJ DNZ) |
|
||
|
NOVOKOSTYANTINIVSKIJ ZAKLAD ZAGALNOJI SEREDNOJI OSVITI I-III STUPENIV BRATSKOJI SELISCHNOJI RADI VOZNESENSKOGO RAJONU MIKOLAJIVSKOJI OBLASTI (NOVOKOSTYANTINIVS'KIY ZZSO I-III ST) |
|
||
|
ULYANIVSKIJ ZAKLAD ZAGALNOJI SEREDNOJI OSVITI I-II STUPENIV BRATSKOJI SELISCHNOJI RADI VOZNESENSKOGO RAJONU MIKOLAJIVSKOJI OBLASTI (ULYANIVSKA ZOSH I-II STUPENIV) |
|
||
|